Uwaga: zmienił się adres warsztatu!

Oferta

Auto Gaz Suchedniów przede wszystkim oferuje Państwu profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych. Instalacji, które posiadają nawet 5 lat gwarancji !!!


Poza montażem nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego instalacji gazowych, jak również wszelkich czynności związanych z samochodowymi instalacjami gazowymi typu naprawa instalacji , regulacje instalacji, wymiana zbiorników gazowych, pomoc w rejestracji instalacji gazowych w samochodach sprowadzonych z zagranicy.

Jeżeli twoje auto nie pracuje poprawnie na gazie, a byłeś już prawie w każdym serwisie gazowym i nic…..zadzwoń, umów się, a my staniemy na głowie żeby rozwiązać Twój problem. Skupiamy się głównie na zagadnieniach związanych z auto gazem, staramy się rozwiązywać jak najwięcej problemów, uczestniczyć w tym i na bieżąco doskonalić.


Dodatkowo jeżeli jesteście Państwo w trakcie zakupu samochodu i zastanawiacie się czy warto zamontować samochodową instalacje gazową, jaka będzie najlepsza instalacja do danego samochodu ile będzie kosztowała taka instalacja, jak będzie pracowała w wybranym aucie, jakie będzie spalanie gazu? Bardzo chętnie doradzimy, wycenimy i zrobimy to bez żadnych zobowiązań, wystarczy tylko zadzwonić i o wszystko zapytać …..a zakup wymarzonego samochodu będzie o wiele łatwiejszy.